opony zimowe
O motoryzacji ogółem

Czym są opony michelin crossclimate+?

Michelin Crossclimate+ to opony całoroczne, co znaczy, iż nie należy ich zmieniać, kiedy rozpocznie się zima. Doskonale sprawdzają się one we wszystkich warunkach, zarówno w trakcie jazdy po suchej, jak również wilgotnej powierzchni. Jak gwarantuje wytwórca, wraz ze zużywaniem się opon na bieżniku pojawiają się specjalne przewody, jakie poprawiają adhezję do podłoża.

Czym są opony michelin crossclimate+?

Michelin crossclimate+ to najlepiej sprzedająca się opona całoroczna w Europie, stworzona z myślą o największym oraz długim zabezpieczeniu i niezwykle dużej odporności, niezależnie od pogody. Należałoby wiedzieć, iż ta całoroczna opona osobowa gwarantująca duży stopień zabezpieczenia w dowolną pogodę. Także ta oczywiście opona ma dobre osiągi pod względem hamowania na suchej oraz wilgotnej powierzchni sprzyjające pewnej jeździe poprzez cały rok. Dodatkowe, sztywne klocki bieżnika ze sfazowanymi krawędziami poprawiają adhezję oraz efektywność.

Technika

Wykorzystana w bieżniku CrossClimate+ mieszanka specjalnie przygotowanej gumy gwarantuje zabezpieczenie na ulicy, bez względu na panujące na niej warunki drogowe. To oczywiście ona, dzięki własnym elastycznym cechom gwarantuje największą przyczepność opony do podłoża w jakiejkolwiek temperaturze. Zmieniono także skuteczność hamowania i największy komfort prowadzenia na suchej powierzchni, przemieszczający się na dobrą jazdę do wyznaczonego celu podróży, każdego dnia. To powoduje, iż opona michelin crossclimate+ cieszy się wielkim zainteresowaniem.