auto
Opony

Opony zimowe Firestone Winterhawk 3 o rozmiarze 205/55 R16 91H

Opony zimowe Firestone Winterhawk 3 o rozmiarze 205/55 R16 91H

Opony Firestone Winterhawk 3, mają rozmiar 205/55 R16 91 H. Oznacza to, iż ich szerokość to 205 mm, wysokość profilu 112, 75 mm, zaś średnica to 16 cali. Litera umieszczona przed oznaczeniem średnicy, to rodzaj konstrukcji ogumienia – może być ona diagonalna albo radialna. W ogumieniu do samochodów osobowych, do czynienia mamy z pierwszą z nich. Opony Firestone opisywanego modelu, mają indeks prędkości H (dopuszczalna prędkość to 210 km/h), oraz indeks nośności 91, który przekłada się na 615 kg obciążenia.

FirestoneOpony do samochodów osobowych

Opisywany model ogumienia, został sklasyfikowany jako opony do aut osobowych. Ogumienie osobowe, jest najliczniejszą z grup ogumienia dostępnego w sprzedaży. tego rodzaju produkty, dostępne są do aut kompaktowych, miejskich, klasy wyższej, średniej i mających sportowy charakter. Kierowcy aut osobowych, mogą dokonać wyboru najlepszego dla siebie modelu spośród wielu produktów. Zależnie od preferowanego stylu jazdy, mocy auta, ilości pokonywanych kilometrów w przeciągu roku, możemy podjąć decyzję o zakupie opon w klasie ekonomicznej, średniej albo premium.

Jeśli zależy nam na oponach firestone w dobrej cenie, to warty polecenia jest sklep internetowy Miwan, gdzie wysyłka jest bardzo szybka.

Sprawdzone technologie oraz kompromis pomiędzy ceną i osiągami

Ogumienie firmy Firestone, pozycjonowane są poprzez motoryzacyjną branżę jako produkty w klasie premium. Opony średniej klasy, sprawdzają się w przypadku większości spośród popularnych aut. To modele mające zrównoważone osiągi, które zagwarantują skrócenie drogi hamowania, oraz bezpieczeństwo w trasie, jak i w miejskich warunkach.