O motoryzacji ogółem

Shoei Glamster

Kask integralny Shoei Glamster to produkt dla każdego motocyklisty, któremu zależy nie tylko na bezpieczeństwie, ale także na wygodzie. Opisywany kask wyróżnia się wyjątkowym wyglądem – nawiązuje do stylu retro i vintage, dlatego jest to idealny wybór w przypadku osób, które lubią tego rodzaju elementy wyposażenia motocyklisty. Co więcej, produkt, jaki jest kask motocyklowy retro Shoei Glamster to także najwyższa odporność na uderzenia. Jest to rezultatem zastosowania wyjątkowo skutecznej technologii AIM.

Czym wyróżnia się kask Shoei Glamser?

Opisywany kask integralny jest:

– lekki, ale twardy,

– wytrzymały na uderzenia,

– wydajny w tłumieniu ewentualnych uderzeń.

 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Należy wiedzieć, iż kask retro Shoei Glamster można dobierać zgodnie z rozmiarem swojej głowy, dzięki czemu jego noszenie będzie nie tylko wygodne, ale także zapewni maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy niezależnie od pory roku, czy też warunków atmosferycznych. Na rynku znaleźć można opisywany kask w rozmiarze XS-M, L, a także XL-XXL. Co więcej, wewnątrz kasku znajdują się specjalne wyjmowane wkładki, w tym wkładka centralna 3D, wkładki policzkowe oraz poszycie pasków zapewiające wygodę. Warto wiedzieć, że elementy te można z powodzeniem odpinać i prać, co zapewnia higienę oraz czystość.

Shoei Glamster – najlepszy kask na rynku

Kask motocykowy retro Shoei Glamster to również bardzo dobry poziom wentylacji. Dzięki odpowiednio skonstruowanym oraz rozmieszczonym kanałom wentylacyjnym kask zapewnia optymalną wydajność wentylacji. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza jazda jest bezpieczna i wygodna, a pot nie wpływa do oczu. Warto wiedzieć, iż opisywany kask retro posiada także specjalny wizjer CPB-1, który można z powodzeniem obsługiwać nawet w rękawicach. Co więcej, posiada on specjalne zabezpieczenie przez niespodziewanym otwarciem.