O motoryzacji ogółem

Bednary Driving City – co może zaoferować?

Prowadzenie pojazdu mechanicznego to odpowiedzialna aktywność, która wymaga ciągłego doskonalenia umiejętności prowadzenia. Szczęśliwie zdaję sobie z tego sprawę rosnąca ilości kierowców w Polsce. Jest to jedna z głównych przyczyn rosnącej w kraju ilości ośrodków specjalizujących się w doskonaleniu techniki jazdy kierowców.

Nowoczesny ośrodek w Bednarach

Jednym z tego typu miejsc jest ośrodek doskonalenia techniki jazdy w Bednarach koło Poznania. Ośrodek znany jako Bednary Driving City jest bezpośrednio związany z działalnością wielokrotnego mistrza Europy i Mistrza Polski w wyścigach rajdowych Sobiesława zasady. Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Bednary Driving City podobnie jak same Sobiesław Zasada stawia sobie za cel podnoszenie świadomości wśród kierowców na tematy techniki jazdy oraz dąży do ukształtowania w kierowcach odpowiednich reakcji na drogowe sytuacje ekstremalne.

Służy temu specjalistyczny tor w Bednarach wraz z infrastrukturą wspomagającą i wykwalifikowaną kadrą instruktorów. Warto zwrócić uwagę, że ośrodek dysponuje zarówno nowoczesnymi samochodami osobowymi, jak i ciężarowymi, z których pomocą odbywają się szkolenia. Niemniej jednak jest możliwość skorzystania z oferty ośrodka wykorzystując do tego własny samochód lub motocykl. Dzięki rozbudowanej i nowoczesnej infrastrukturze i profesjonalnej kadrze instruktorskiej ośrodek może skierować swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, do firm, jak i do grup.

Wyjątkowa oferta dla firm

Oferta dla firmy przygotowana przez ośrodek doskonalenia techniki jazdy Bednary Driving City skupia się na innowacyjnych kursach i programach szkoleniowych z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Korzystając z oferty, firmy mogą również skorzystać z kursów jazdy defensywnej, które wzbogacone są o przydatne elementy jazdy ekonomicznej dla flot samochodowych. Oznacza to, że z oferty ośrodka szkoleniowego szczególnie chętnie korzystają przedsiębiorstwa wykorzystujące flotę aut osobowych, dostawczych ciężarowych czy też autobusów.

Dzięki skorzystaniu z oferty kursu kadra pracownicza zyskuje niepowtarzalną możliwość zwiększenia swoich kompetencji w zakresie obsługi firmowej floty samochodowej. Innym elementem współpracy Bednary Driving City z firmami jest możliwość wypożyczenia na tor Bednary ekskluzywnych aut sportowych. Wybrać można zarówno ekskluzywne auta sportowe, jak i pojazdy o specyfikacji rajdowej. Jazda tego typu pojazdami może być wykorzystana do wzmocnienia więzi pomiędzy firmą a ważnym klientem lub partnerem biznesowym.

Oferta dla osób prywatnych

Pomimo szerokiego wachlarzu usług skierowanych do firm ośrodek szkolenia Bednary Driving City posiada również ofertę skierowaną do klientów indywidualnych. Filarem oferty są kursy i szkolenia, których celem jest podnoszenie kompetencji kierowców w zakresie prowadzenia pojazdami. Z kursów skorzystać mogą zarówno kierowcy samochodu, jak i motocykliści. Największą popularnością cieszę się kursy pierwszego i drugiego stopnia oraz indywidualne i dostosowane do potrzeb szkolenie VIP.