O motoryzacji ogółem

Tory wyścigowe – sprawdzenie umiejętności motoryzacyjnych

Z roku na rok rośnie zainteresowanie fanów nowoczesnym torem wyścigowym w Ułężu. Dzięki temu Moto – Parkowi wielu niedoświadczonych właścicieli samochodów osobowych lub motocykli może tutaj z powodzeniem doskonalić swoją technikę jazdy. Tory wyścigowe to miejsce, które warto odwiedzić.

Tor Ułęż – specyfikacja oraz przeznaczenie

Autodrom Ułęż jest doskonałym obiektem sportowym na którym z powodzeniem odbywają się niezwykłe oraz atrakcyjne imprezy motoryzacyjne. Można tutaj zakupić voucher, by przeżyć wielką frajdę i niezapomnianą przygodę, a wszystko to dzięki przejażdżce sportowym autem po doskonałej nawierzchni tego toru.

Obiekt sportowy Ułęż to bardzo praktyczny autodrom, który zdobył uznanie w oczach wielu tysięcy kierowców. Na terenie Moto – Parku odbywają się różnorodne eventy firmowe, imprezy, wyścigi samochodowo – motocyklowe oraz kręcone są różne programy telewizyjne.

Tor wyścigowy Ułęż, a moc adrenaliny

Na kompleksie sportowym w Ułężu sympatycy i fani sportów motorowych mogą wziąć udział w organizowanych szkoleniach samochodowo – motocyklowych.
Ośrodek szkoleniowy Ułęż oddaje do dyspozycji gości także: tor szkoleniowy, tor do jazy off-road oraz tor wyścigowy dla samochodów i motocykli.
Każdy fan, który odwiedzi to miejsce może zapewnić sobie doskonałą zabawę i niezapomniane chwile, które zostaną na długo w jego pamięci.

Zainteresowani? Po więcej informacji zapraszam tutaj