Pielęgnacja aut

Co zabrać ze sobą na myjnię? Ręcznik z mikrofibry do samochodu


Myjnie bezdotykowe są coraz bardziej popularne w naszym kraju. Ma na to wpływ wiele czynników, a między innymi to, że ich sieć jest dość gęsta, a dodatkowo, że możemy dość szybko i w miarę tanim kosztem umyć samochód. Warto jednak wiedzieć, że jadąc na myjnię bezdotykową, dobrze jest zabrać kilka istotnych rzeczy.

Ręcznik z mikrofibry do samochodu

Posiadanie ręcznika do osuszania auta jest to sprawa, o której na pewno nie wie osoba, która pierwszy raz udaje się na myjnię. Często zapominają o ręczniku do samochodu nawet osoby regularnie na myjnię jadące. Ręcznik do osuszania auta najlepiej, aby był wykonany z mikrofibry, głównie z powodu właściwości tego materiału.ręcznik do osuszania auta

Ręcznik do samochodu z mikrofibry jest ona bardzo chłonny oraz miękki, co powoduje, że możemy szybko i efektywnie osuszyć oraz wypolerować niektóre miejsca. Ręczniki z mikrofibry do samochodu przede wszystkim pozwolą nam na osuszenie miejsc, w których zbiera się woda i powstają zacieki.

Monety

Na myjniach bezdotykowych istnieje kilka rodzajów płatności. Można płacić kartą, specjalnymi kluczami, żetonami oraz drobnymi. Na wielu myjniach jest kilka metod płatności. Najwygodniejszą metodą jest jednak stosowanie drobnych, ponieważ dzięki temu możemy najlepiej wyliczyć sobie, ile tak naprawdę będzie nas kosztowało mycie. Czasami na przykład płacąc kartą, musimy zapłacić minimum 5 zł. W przypadku płatności monetami tego typu limitów nie mamy, więc możemy lepiej wyliczyć, ile będzie kosztować mycie i nie zapłacimy za pusty przebieg.