O motoryzacji ogółem

Czym cechuje się jazda KTM?

Jazda na torze wyścigowym może stanowić ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która lubi nowe przygody. Taka przejażdżka na długo pozostanie w pamięci i z pewnością sprawi, że zechcemy kolejny raz odwiedzić tor wyścigowy. Czym odznacza się jazda KTM X BOW? Dlaczego warto z niej skorzystać?

Jazda KTM

KTM X BOW to pojazd stworzony przez Austriaków. Nie posiada szyb, dachu i kontroli trakcji, dlatego zapewnia nieskalane doświadczenie z jazdy. Okazuje się, że w tym przypadku system rozrywki ogranicza się do świstu turbiny za głową kierowcy i pasażera. Co ciekawe, nie znajdziemy tutaj nawet cup-holdera. Odkryjemy jednak niezwykłe przyspieszenie i prowadzenie, jakie wciśnie nas w fotel. To pierwsze auto marki austriackiej, która do tej pory tworzyła jedynie rowery i motocykle.

Jazda na torze wyścigowym

Warto zauważyć, że jazda KTM X BOW jest unikalną przygodą, jaką trudno porównać do innych sportowych aut. KTM to pojazd szybki i szalony, który bardzo gustownie się prezentuje. Widoczne są elementy zawieszenia, tłumik i gołe wnętrze. Brak drzwi sprawia, że do auta należy wskoczyć. 2-litrowy silnik posiada moc 240 KM, co z pewnością da niezapomniane odczucia. Plusem jest potężny motor pod maską i niewielka waga, dlatego bardzo szybko osiągniemy pożądaną prędkość. Jazda KTM dostarczy nam masę emocji. Więcej informacji tylko w tym miejscu: https://autonator.pl/samochody/ktm-x-bow.