tor wyścigowy Łódź
O motoryzacji ogółem

Tor Łódź – tu nauczysz się bezpiecznie jeździć!

Bezpieczna jazda wcale nie oznacza powolnej, stresującej i pełnej nieprzyjemnych emocji podróży. Solidna kierowca wie gdzie i kiedy może sobie pozwolić na przytrzymanie pedału gazu, jednocześnie na drodze stosując się do zaleceń drogowych.

Choć priorytetem zawsze powinno być bezpieczeństwo, to w wielu kierowcach wciąż żyje cząstka szalonego wyścigowca, który chciałby spróbować swoich sił na torze. Idealnym rozwiązaniem dla pasjonatów wyścigów jest wynajęcie toru wyścigowego, na którym poczują nie tylko dreszcze emocji, ale również i bezpieczeństwo.

Po adrenalinę do Łodzi!

Jednym z najpopularniejszych torów wyścigowych w Polsce jest Tor Łódź. Oferujący nie tylko tor, ale przede wszystkim naukę bezpiecznej jazdy, podczas której kierowca – wraz z niezwykle doświadczonym instruktorem – nauczy się radzić sobie z różnymi sytuacjami drogowymi. Sprawdź https://autonator.pl/tor/lodz

Największym zainteresowaniem cieszy się rzecz jasna część praktyczna, lecz istotne znaczenie mają również zajęcia teoretyczne. Tor Łódź oferuje spotkania ze specjalistami, podczas których można dowiedzieć się więcej o pojęciach, takich jak podsterowność czy nadsterowność.

Wróćmy jednak do praktyki – długi, bezpieczny tor (szeroki na 8-12 metrów), bezpieczne pobocza, świetna przyczepność i piękna architektura – to wszystko sprawia, że na torze w Łodzi po prostu chce się jeździć!

Miejsce dla każdego…

Tor Łódź jest odpowiednim miejscem dla każdej kategorii kierowców, którzy chcą zaszaleć za kółkiem, bądź zwyczajnie rozwijać swoje umiejętności.