HONDA CRF300L dual sport
Akcesoria samochodowe

Honda CRF 300L dual sport- jeszcze lepsza uniwersalność

Honda CRF 300L dual sport to uniwersalny motocykl, gotowy przemierzać najbardziej wymagające tereny. Spośród innych jednośladów wyróżnia go nie tylko zgrabna sylwetka. Aspekt wizualny wzbogacony został silnikiem o jeszcze wyższej mocy i momencie obrotowym. Honda CRF 300L to model z udoskonalonymi cechami technicznymi. Dzięki precyzyjnemu układowi kierowniczemu równie łatwo sunie po wyboistych terenach, jak i miejskim zgiełku.

Jak wygląda Honda CRF 300L w liczbach?

Honda CRF 300L została odciążona o 4kg swojej pierwotnej masy, co zawdzięcza nowej ramie i aluminiowemu wahaczowi. Lekkość pojazdu pozwala bezpiecznie wchodzić w ostre zakręty. Przyspieszenie motocykla również weszło na wyższy poziom- silnik z mocą większą o 1,9 kW i wyższy o 4 Nm czas obrotu gwarantują osiągnięcie satysfakcji z jazdy.

Wygląd też jest ważny, czyli niesamowity design

Układ jednośladu pozwala nie tylko na szybką, ale przede wszystkim, komfortową podróż. Wyprofilowane siedzenie amortyzuje nierówności podczas długich wypadów. Świeże wzory reflektorów przyciągają wzrok, a wskaźnik biegów zachęca do sprawdzenia możliwości modelu Honda CRF 300 L dual sport. Prowadzenie tego pojazdu stało się jeszcze łatwiejsze, dzięki zwężonemu zbiornikowi na paliwo. Pozwala to na asekurację stopami o podłoże, co ułatwia utrzymanie równowagi podczas postoju. Honda w sportowym wydaniu to kompromis między codzienną przejażdżką a wyczynowym szaleństwem.

Honda CRF 300L dual sport to spontaniczność

Nie tylko zaplanowane enduro, ale i szybki wypad w miasto mogą się odbyć jednego dnia i to bez wymiany pojazdu. Wszystko dzięki uniwersalności nowego modelu Hondy.